EST

Prindi
 

 

Raamatupidamisfirma Ratonell  on asutatud  1996.aastal ja osutame raamatupidamisteenust Soomes ja Eestis.  Pakume raamatupidamise täisteenust, palgaarvestust ja  finants- ning maksunõustamist nii Soomes kui Eestis  tegutsevatele äirühingutele.  Pikaajalisele kogemusele ja üha uuenevale teadmisele tuginedes pakume oma klientidele professionaalset raamatupidamisteenust.

Meie klientideks on Soome   ja Eesti   äriühingud ja rahvusvahelised kontsernid. Osutame raamatupidamisteenust  ka Soomes tegutsevatele Eesti  äriühingutele ning nende  püsivatele tegevuskohtadele Soomes.

Raamatupidamisarvestus ja palgaarvestus Soomes  toimub lähtuvalt Soomes kehtivast seadusandlusest ning vastava tegevusala kollektiivlepingust. Kliendi soovil teostame raamatupidamisarvestust  ka projektide ja kulukohtade viisi.  Igakuised ja aasta maksudeklaratsioonid Soomes esitame elektroonselt. Aastast 2019 alates esitame tuluregistrile nõutava teabe ettevõtte poolt töötajatele tehtud väljamaksete kohta. Maksumäärad Soomes on avaldatud meie uudiste rubriigis.

Eestis tegutsevatele Soome äriühingutele pakume aruandlust eesti ja soome keeles.

Soomes tegevust alustavatele äriühingutele pakume Soome raamatupimise ja maksunduse alast nõustamist.

Peame esmatähtsaks usaldusväärset koostöösuhet kliendiga, mille eelduseks on professionaalse teenuse pakkumine vastavalt iga kliendi vajadustele ja probleemidele.

 

 

 

 
 
       www.ratonell.ee    Web disain